• Home
  • Oferta pracy
  • Zespół Placówek Oświatowych w Słupsku

OFERTA PRACY: NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/1054
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce: Koszalińska 5, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Szczegóły na naszej stronie internetowej: www.ckpslupsk.pl w zakładce oferty pracy - nauczyciel praktycznej nauki zawodu. Praca na czas określony: umowa na rok szkolny z możliwością przedłużenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia pracy: 02.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa maszyn i urządzeń sterowanych numerycznie, przygotowanie pedagogiczne, współpraca w zespole
Umiejętności szczegóły: obsługa maszyn i urządzeń sterowanych numerycznie , przygotowanie pedagogiczne , współpraca w zespole
Staż pracy ogółem lata: 5
Inne wymagania obróbka plastyczne i cieplna, spajanie metali i tworzyw; programowanie maszyn CNC.
Pracodawca: Zespół Placówek Oświatowych w Słupsku
NIP: 8393198284
REGON: 368127468
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Leszek Kierbić
Adres pracodawcy: Koszalińska 5, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 606882727
Adres email: l.kierbic@ckpslupsk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 17.05.2024
Data udostępnienia oferty: 17.05.2024
Data ważności oferty: 16.06.2024