• Home
  • Oferta pracy
  • AGA-MAR Agnieszka Zawiska

OFERTA PRACY: ELEKTRYK

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/4609
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Na Ostrowiu 1, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie podłączeń, układanie kabli i zamykanie przejść typu ROXTEC, czytanie schematów elektrycznych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14 lub 14-22.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin w tygodniu: 40
Liczba godzin w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia pracy: 17.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Inne wymagania umiejętności: montażu osprzętu elektrycznego, układania i upinania kabli, wykonywania podłączeń elektrycznych.
Pracodawca: AGA-MAR Agnieszka Zawiska
NIP: 5851078921
REGON: 522983990
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres pracodawcy: Na Ostrowiu 1, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 730 997 758
Adres email: agamar.poczta@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 17.05.2024
Data udostępnienia oferty: 17.05.2024
Data ważności oferty: 17.06.2024