• Home
  • Oferta pracy
  • ECOMARE Zbigniew Śpiewak

OFERTA PRACY: KIEROWCA KAT. C

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/1059
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce: Słoneczna 15A, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: odbiór i wymiana kontenerów samochodem z urządzeniem hakowym, w razie potrzeby pomoc na placu; godz. pracy 7-15; okres próbny do 3 m-cy z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 40
Liczba godzin w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia pracy: 17.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Inne wymagania mile widziane doświadczenie zawodowe
Pracodawca: ECOMARE Zbigniew Śpiewak
NIP: 8391022380
REGON: 770804794
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Zbigniew Śpiewak
Adres pracodawcy: Słoneczna 15A, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 664770067, 696156376
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-15
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 17.05.2024
Data udostępnienia oferty: 17.05.2024
Data ważności oferty: 16.06.2024