• Home
  • Oferta pracy
  • KAŁDAN KAMIENIARSTWO ADAM KAŁDAN

OFERTA PRACY: SZLIFIERZ KAMIENIA, MONTER NAGROBKÓW

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0498
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce: Tadeusza Kościuszki 8, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Montaż nagrobków, obróbka,szlifowanie, polerowanie kamienia, na noszenue na płytę symboli i napisów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia pracy: 01.06.2024
Data zakończenia pracy: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 261 PLN
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania Pożądane: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie mile widziane
Pracodawca: KAŁDAN KAMIENIARSTWO ADAM KAŁDAN
NIP: 5921367494
REGON: 367620741
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Adam Kałdan
Adres pracodawcy: Tadeusza Kościuszki 8, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Numer telefonu: 601662105
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 16.05.2024
Data udostępnienia oferty: 17.05.2024
Data ważności oferty: 15.06.2024